Věrnostní program

Staňte se členem našeho věrnostního slevového programu GREYFISH jednoduchou registrací na našem e-shopu. S registrací získáte mnoho výhod, které vám přinesou skutečně výhodné nákupy z celého sortimentu nabízených rybářských potřeb. Slevy 5 % až 12 % podle výše objednávek, další zvýšení těchto slev prostřednictvím slevových poukazů a praktické dárky k objednávkám v rámci časově omezených akcí.

O všech těchto výhodách a akcích vás vždy informujeme prostřednictvím e-mailů.

Slevy věrnostního programu:

1. Nový zákazník

-5% Začněte svou cestu s námi a užijte si okamžité výhody. Jako nový zákazník získáte 5% slevu na všechny nákupy. Toto je perfektní způsob, jak začít objevovat naši širokou nabídku produktů za výhodnější ceny. REGISTROVAT SE

2. věrnostní zákazník

-8% Věrnost přináší ovoce! Po dosažení kumulativních nákupů nad 25 000 Kč se stáváte Věrným zákazníkem. Na této úrovni si užijete 8% slevu na všechny budoucí nákupy. Jako Věrný zákazník získáte také přístup ke speciálním akcím a exkluzivním nabídkám, které jsou dostupné pouze pro členy tohoto programu.

3. VIP zákazník

-12% Pro ty nejvěrnější jsme připravili opravdový skvost - VIP status. Po dosažení kumulativních nákupů nad 60 000 Kč se stáváte VIP zákazníkem. Jako VIP zákazník máte nárok na 12 % slevu na všechny nákupy a navíc získáte přístup k prioritnímu zákaznickému servisu, exkluzivním produktům a speciálním událostem.

VIP status je naším způsobem, jak říci "Děkujeme" za vaši stálou podporu a důvěru.

1. Důležité informace a podmínky věrnostního programu:

Po provedené registraci je nutné zadat v pravé části našeho e-shopu přihlašovací jméno a heslo a tím se přihlásíte do e-shopu jako řádně registrovaný návštěvník a ceny v e-shopu se vám automaticky přepočítají podle vaší aktuální slevy. Bez přihlášení není možné uplatňovat nárok na slevu! Hodnota vaší objednávky bude na věrnostní účet GREYFISH připsána po 14 dnech. O připsání částky na váš věrnostní účet budete informováni e-mailem.

1.1. Pokud je časový rozdíl mezi dvěma následujícími objednávkami větší než 12 měsíců, výše dosaženého slevového bonusu se automaticky nastaví na výchozí 5 % slevovou hranici, bez ohledu na výšku předchozí objednávky!

1.2. Příslušné slevy se projevují změnou cen celého sortimentu po řádném přihlášení člena GREYFISH týmu na e-shop www.greyfish.cz.

1.3. Do celkového stavu zákaznického účtu se započítávají pouze přijaté a zaplacené objednávky. Příslušná částka se připíše na účet zákazníka až po provedení dobírkové finanční částky na účet společnosti Greyfish s.r.o.. V případě odstoupení od kupní smlouvy a následném vrácení objednávky se z konta zákazníka odečte příslušná finanční částka, která bude odpovídat hodnotě zrušené nebo vrácené objednávky nebo její části.

1.4. Člen GREYFISH týmu má automaticky nárok na další cenové zvýhodnění v rámci speciálních akcí pořádaných společností Greyfish s.r.o. na internetovém obchodě www.greyfish.cz. O těchto akcích budete informováni prostřednictvím informačních e-mailů nebo přímo na www.greyfish.cz

2. Členství ve věrnostním programu GREYFISH

2.1. Podmínky přijetí člena do GREYFISH věrnostního programu:
Osoba se může stát členem tím, že souhlasí s podmínkami zařazení do věrnostního programu a vyplní pravdivé povinné údaje při registraci na stránce www.greyfish.cz. Osoba musí souhlasit s obchodními podmínkami a s tím, že dostane informační e-maily o akcích (maximálně 2x za měsíc).
2.1.1. Členem GREYFISH týmu se stává každý zákazník, který se dobrovolně zaregistruje na internetovém obchodě www.greyfish.cz a potvrdí, že souhlasí s obchodními podmínkami.
2.1.2. Při objednávce přes e-shop se automaticky stává členem každý zákazník, který splní podmínky na přijetí. Pokud zákazník nechce být zařazen do týmu z jakéhokoliv důvodu, musí tuto volbu písemně nebo elektronicky oznámit na kontaktní adresu. Alternativou je nákup na www.greyfish.cz bez registrace.

2.2. Vyloučení člena z GREYFISH věrnostního programu:
2.2.1. Člen GREYFISH týmu může své členství kdykoliv zrušit. Pro zrušení členství je potřeba písemně nebo elektronicky požádat o zrušení členství. Žádost je třeba zaslat na kontaktní adresu.
2.2.2. Společnost Greyfish s.r.o. si vyhrazuje právo zrušit členství v GREYFISH týmu každému, kdo poruší podmínky členství.

2.3. Povinnosti člena ve věrnostním programu GREYFISH:
2.3.1. Člen týmu se zavazuje bezodkladně informovat o změně povinných údajů, které uvede při registraci na e-shopu www.greyfish.cz. Změnu údajů lze provést písemně nebo elektronicky a zaslat na kontaktní adresu. Při změně údajů je potřeba uvést Zákaznické číslo a jeden z identifikačních údajů zákazníka (jméno, příjmení, fakturační adresu...).

2.4. Povinnosti a práva společnosti Greyfish s.r.o. vyplývající z členství ve věrnostním programu GREYFISH:
2.4.1. Společnost Greyfish s.r.o. si vyhrazuje právo na jednostrannou změnu podmínek členství ve věrnostním programu GREYFISH bez předchozího upozornění.
2.4.2. Pokud některý z předchozích bodů nebude dodržen, společnost Greyfish s.r.o. si vyhrazuje právo odmítnout členské výhody člena týmu.

3. Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů

3.1. Osobní údaje se zpracovávají v souladu s platnými zákony České republiky a nařízeními Evropské unie, zejména s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů. Všechny informace o zpracování osobních údajů jsou k dispozici [zde](odkaz).
3.2. Společnost Greyfish s.r.o. si vyhrazuje právo odstranit člena z věrnostního programu GREYFISH v případě neaktuálních nebo nepřesných údajů v souladu se zákonem.

4. Na co lze/nelze uplatnit věrnostní slevu

Věrnostní slevu lze uplatnit na všechny produkty na e-shopu, které nemají uvedenou větu "Na tento produkt se nevztahuje věrnostní sleva" na detailu produktu. To se může týkat produktů konkrétní značky nebo produktů, které již jsou zlevněny. Věrnostní sleva se obvykle nevztahuje na tyto kategorie:

Značky: Deeper, Garmin, Haswing, Lowrance, Haibo,…
Zboží označené červeným štítkem: Výprodej, Sleva,...

5. Kontaktní adresa

Název společnosti: Greyfish s.r.o.
Adresa: Osadní 869/32, Holešovice - Praha 7
IČO: 17949246
DIČ: CZ17949246
mail: info@greyfish.cz
E-shop: www.greyfish.cz

6. Závěrečná ustanovení

Tyto podmínky platí od 01. 01. 2024.